Lazer Epilasyon

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı polikliniklerimizde, cilt ve kıl tipinize göre seçilen 5 çeşit lazer epilasyon cihazı ile hızlı ve başarılı lazer epilasyon.

Lazer epilasyon hakkında yeterli bilginiz yok mu?
Hızlı Klavuzumuza Göz Atın;


Lazer Epilasyon Nedir?

Kıl köklerinin, tekrar kıl üretemeyecek şekilde kalıcı olarak tahrip edilmesi işlemine lazer epilasyon denir. Çeşitli renk ve tipteki kıl kökleri için geliştirilen farklı lazer epilasyon teknolojileri vardır. Bunların kombine bir şekilde kullanılması lazer epilasyonda başarıyı ve kalıcılığı etkiler.

Hayata Kaldığınız Yerden Devam Edin

Lazer epilasyon çalışılacak bölgeye bağlı olarak öğle arası kadar bir zamanda yaptırıp sonrasında kaldığınız yerden işinize dönebileceğiniz bir uygulamadır.

Ücretsiz Muayene ve Test Atışı

Ücretsiz muayene randevusu alarak cilt ve kıl analizi yaptırabilir, lazer epilasyon cihazı ile ücretsiz test atışı alabilir cihazların dökme gücünü bizzat gözlemleyebilirsiniz.


Aklınıza takılan bir şey kalmasın?

Lazer epilasyonun zararları var mıdır?

Lazer epilasyon uzun yıllardır tıpta tüylenme probleminin tedavisinde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. FDA onayı da alan bu tedavinin, vücudumuza bilinen hiç bir zararı yoktur. Ancak, yetkisiz ve bilinçsiz uygulandığında cilt yanıklarına neden olabilir ve tedavisi yapılmazsa kalıcı izler kalabilir.

Lazer epilasyonun hamileler üzerindeki etkisi nedir?

Lazer epilasyonun, hamileler ve anne karnındaki bebekler için bilinen bir yan etkisi yoktur ancak tedbir amacı ile uygulanmaması önerilir.

Kalıcı epilasyon nasıl olur?

Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler farklı dalga boylarında lazer ışınları ile kıl köklerinin yeniden kıl üretemeyecek şekilde kontrollü olarak tahrip edilmesini sağlar. Tahrip olan kıl kökü yeniden kıl üretemediğinden kalıcı epilasyon sağlanmış olur.