Lazer Epilasyon Ankara

Ücretsiz Demo Seansı Alın

Ankara Lazer Epilasyon, lazer ışınları vasıtası ile çeşitli dalga boylarında kıl içerisinde bulunan melanin pigmentlerini hedef alarak kıl köklerini tekrar kıl üretmeyecek şekilde tahrip etme işlemidir.

Tıbbi lazer epilasyon cihazları ile yapıldığından, sağlık kuruluşlarında ve uzman kişilerce yapılması önemlidir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Epilasyon amacı ile kullanılan 4 çeşit lazer teknolojisi vardır;

Bu cihazlar, etkili ve kısa süreli sonuç almak için; çalışılacak bölgenizdeki cilt ve kıl tipinize göre ücretsiz muayene neticesinde seçilerek kombine bir şekilde kullanılır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanmaz?

  • Tıpta, hamileler ve anne karnındaki bebekler için bilinen bir yan etkisi olmasa da tedbir amacı ile hamile bayanlara uygulanmaz.
  • Açık cilt yarası olan bölgeye uygulanmaz.
  • Cilt kanseri hastalarına ve uygulama yapılacak alanda dövmesi bulunan kişilere uygulanmaz.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon için belirli bir seans aralığı olmamakla birlikte kişinin hormonlarına bağlı olarak bayanlarda genellikle 4-8 seans, erkeklerde ise genellikle 8-12 seans sürmektedir. Bu sürenin çok uzadığı durumlarda, doktor muayenesi ve gerekli testler yapılarak vücudun kıl üretmesine neden olan bir sağlık problemi olup olmadığına bakılmalıdır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları çalışılacak olan bölgeye, çalışılacak cihaza, çalışılacak bölgenin alan büyüklüğüne, kıl tipine ve yoğunluğuna bağlı olarak değişir. lazer epilasyon fiyatları farklılık gösterir. lazer epilasyon da fiyat öğrenmek için, ücretsiz ön muayene olmanız gerekmektedir.

Form doldurun, Ücretsiz Muayene Olun!

Biz sizi arayalım

Call Now Button