Lazer Epilasyon

ÜCRETSİZ Demo Seansı almak için formu doldurun.

Lazer Epilasyon, lazer ışınları vasıtası ile kıl içerisinde bulunan melanin pigmentlerini hedef alarak kıl köklerini tekrar kıl üretemeyecek şekilde tahrip etme işlemidir.

Tıbbi lazer epilasyon cihazları ile yapıldığından, sağlık kuruluşlarında ve uzman kişilerce yapılması önemlidir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Epilasyon amacı ile kullanılan 4 çeşit lazer teknolojisi vardır;

Bu cihazlar, etkili ve kısa süreli sonuç almak için; çalışılacak bölgenizdeki cilt ve kıl tipinize göre ücretsiz muayene neticesinde seçilerek kombine bir şekilde kullanılır.

Kimlere Uygulanmaz?

  • Tıpta, hamileler ve anne karnındaki bebekler için bilinen bir yan etkisi olmasa da tedbir amacı ile hamile bayanlara uygulanmaz.
  • Açık cilt yarası olan bölgeye uygulanmaz.
  • Cilt kanseri hastalarına ve uygulama yapılacak alanda dövmesi bulunan kişilere uygulanmaz.

Kaç Seans Sürer?

Belirli bir seans sayısı olmamakla birlikte kişinin hormonlarına bağlı olarak bayanlarda genellikle 4-8 seans, erkeklerde ise genellikle 8-12 seans sürmektedir. Bu sürenin çok uzadığı durumlarda, doktor muayenesi ve gerekli testler yapılarak vücudun kıl üretmesine neden olan bir sağlık problemi olup olmadığına bakılmalıdır.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon fiyatları çalışılacak olan bölgeye, çalışılacak cihaza, çalışılacak bölgenin alan büyüklüğüne, kıl tipine ve yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Lazer epilasyon fiyatı öğrenmek için, ücretsiz ön muayene olmanız tavsiye edilmektedir.

Form doldurun, Ücretsiz Muayene Olun!

Biz sizi arayalım

Call Now Button