Vücut Analizi

Ücretsiz Demo Seansı Alın

Uzun zamandır, vücut kompozisyon analizinde, uzmanlar Vücut Analiz Cihazlarını kullanıyorlar. Bu cihazları seçme nedenleri, hastalarına kilo kaybı amacıyla diyet ve spor programları hazırlarken doğru ve güvenilir verilerden referans alarak, hastalarının sağlıklarını tehlikeye atabilecek programlardan kaçınmak ve programların devamı esnasında hastalarında görülebilecek istenmeyen etkilere anında müdahale edebilmektir.

Vücut kompozisyon analiz cihaz sonuçları kişiye özel olarak istenildiği takdirde termal görüntü opsiyonu içeriğiyle çıktı alınabilir ve anlaşılır bir dile sahiptir. Bilgisayar ortamında da muhafaza edilerek sonuçlar kolay karşılaştırılabilmektedir.

Vücut Analiz Cihazları; Kas-Yağ Analizi, Obezite Değerlendirmesi, Segmenter Kas ve Yağ Değerlendirmesi amacıyla kullanıldığı gibi sonuçlarınıza göre size uygulama planlama özelliği kullanılarak uygulama planlayıcı olarak da kullanılmaktadır.

Unutmayın sağlığımız şakaya gelmez. Sağlıksız maddelerle, bilinçsiz kilo kayıplarının ciddi sağlık problemlerine yol açtığını aklınızdan çıkartmayın. Kilo kaybetmek uzman kişiler koçluğunda, sağlığınızı bozmadan yapılması gereken ciddi bir işlemdir.

Form doldurun, Ücretsiz Muayene Olun!

Biz sizi arayalım

Call Now Button