VelaShape 3

Ücretsiz Demo Seansı almak ister misiniz?

VelaShape® 3 bölgesel zayıflama ve selülit görünümünün azaltılmasında etkili, bu alanda FDA onayı almış eşsiz bir teknolojiye sahip sistemdir.

VelaShape® 3 ile ilk tedaviden itibaren gözle görülür incelme ve selülit görüntüsünde azalma görülmektedir. Kişiye göre 1-2 hafta ara ile alınan 3 – 4 seansta maksimum etki gözlemlenir.

VelaShape® 3’ün bu kadar etkili olmasının nedeni; Bölgesel Zayıflama ve Selülit amacıyla radyofrekans, infrared ve vakum teknolojilerini bir arada kullanmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu işlem en çok, kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape® III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi amacıyla tasarlanmıştır.

Yapılan klinik çalışmalar tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış hastalardan oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu tedavinin uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasın sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarının daha uzun ömürlü kılacaktır.

FDA, VelaShape 3’ün tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu hasta bu işlemi; gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape 3 teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

Tedavi uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

Her şeyden önce VelaShape® III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

Biz sizi arayalım

ücretsiz ön muayene ve ücretsiz demo seansı almak ister misiniz?

Call Now Button