Somon Dna Tedavisi

Somon DNAsı Tedavisi kendi hacminin 10 bin katı kadar daha çok suyu yapısında depolayarak cildimizin daha parlak, daha dolgun ve daha genç görünmesini sağlamaktadır.

Endikasyonları :

  • Antiaging tedavisi
  • Kırışıklık tedavisi
  • Çatlak tedavisi
  • Cilt kuruluğu tedavisi

Somon DNAsı tedavisi sağladığı Benjamin Button etkisi ile 2 ayda daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak artık mümkün.

Somon balıklarının spermlerinden elde edilen Somon DNAsı en etkili anti-aging yöntemlerinden birisi olduğunu kısa zamanda kanıtlamış ve son zamanlarda popülaritesini hızla artıran bir güzellik uygulaması olmuştur.

Cildimiz de diğer dokularımız gibi yıllar geçtikçe yaşlanır. Fakat bu yaşlanma diğer dokulardan biraz daha hızlı gerçekleşir ve orta yaşlarda cildimizde kuruluk, kırışıklık, çatlak vb. oluşmaya başlar. Bunun nedeni, cildimizin olumsuz dış etkenlerle doğrudan etkileşim içinde olmasıdır ki bunlar sigara dumanı, karbon monoksit ve karbondioksit gazları, Güneşin UV ışınları ve hatalı kozmetik uygulamalarıdır. Cildimizi olması gerekenden daha kısa sürede yaşlandıran bu etkenlerden korumak elbette mümkün. Düzenli anti-aging kullanımı yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı faktörlerdir ancak, cilt üzerine tatbik edildiği için bir yerden sonra etkinliğini yitirmektedir. Bu noktada devreye invaziv uygulamalar girmektedir.

Somon DNAsı Tedavisi bilimsel tabanlı iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama olan hyaluronik asit tedavisi ile cildinizin kaybettiği nem dengesi düzenlenirken ikinci aşamada elastin, kolajen ve fibronektin gibi bağ dokusunun ihtiyacı olan proteinlerin yeniden yapılandırılması sağlanır.

Uygulamaya başlayan hastalar, her sabah daha gençleşmiş olarak Benjamin Button etkisi ile güne merhaba diyor.

Somon DNA tedavisi kaç hafta sürer?

Somon DNA tedavisinin kaç seans yapılacağı, 3 boyutlu cilt analizinize bağlı olarak ihtiyaç doğrultusunda belirlenir. Sizin için oluşturulan tedavi paketinde her iki seans arasında 2 hafta beklenir.

Somon DNA tedavisinin yan etkileri var mıdır?

Somon DNA sı, insan vücudu ile yüksek uyumlu olması sayesinde yan etki beklenmez.

Somon DNA tedavisi hangi bölgelere uygulanır?

Somon DNA tedavisi güneşten en çok etkilenen;

  • yüz,
  • boyun,
  • el ve dekolte bölgelerine uygulanır.

Somon DNA tedavisi hangi amaçla uygulanır?

  • Kırışıklık,
  • Kuru cilt ve mat görünümün giderilmesi,
  • Antiaging amacıyla uygulanır.

Merak ettiklerinizi doktorumuza sorun, biz sizi arayalım.

Biz sizi arayalım

Call Now Button