NdYag Lazer Epilasyon

NdYAG lazer de diğer lazer epilasyon teknolojileri gibi kıla rengini veren melanin pigmentini ısıtarak, kıl kökünün tahrip olmasını sağlar.

1064 nm dalga boyunda lazer ışığı üretmesi sebebiyle koyu renk veya bronz cilt tiplerinde güvenle uygulanabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir teknolojidir.

Ankara’da ndyag lazer epilasyon nerelerde yapılır?

NdYag lazer epilasyon, tıbbi lazer epilasyon ekipmanı olması sebebi ile lazer epilasyon konusunda yetkilendirilmiş poliklinik, tıp merkezi ve hastanelerde bulunur. Elmas Life Poliklinikleri, lazer epilasyon konusunda Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş polikliniklerden bir tanesidir.

NdYag lazer epilasyon jel ile mi uygulanır?

NdYag lazer epilasyon, jelsiz uygulanan bir lazerdir. Madeni para büyüklüğünde yuvarlak bir başlığı olup, belirli bir yükseklikten cilde uygulanır.

NdYag lazer epilasyon uygulaması ağrılı mıdır?

NdYag lazer epilasyon uygulaması esnasında başlıkta bulunan hava ve gaz soğutma sistemleri sayesinde konforlu ve ağrısız bir uygulama gerçekleştirilir.

Lazer uygulamalarındaki ağrı hissiyatınız cihaza değil, kıl kökünüzün kalınlığına ve kıl yoğunluğunuza bağlıdır. O da bir kaç seans sonra azalacağından, her seferinde biraz daha konforlu bir seans geçirirsiniz.

NdYag lazer epilasyon seans ücretleri ne kadar?

NdYag lazer epilasyon fiyatları konusunda bilgi almak için size en yakın sağlık kuruluşunda öncelikle muayene olmanız gerekmektedir.

Merak ettiklerinizi Doktorumuzu sorabilirsiniz

Biz sizi arayalım

Call Now Button