NdYag Lazer Epilasyon

NdYAG lazer selektif olarak melanin yerine damarlarda bulunan hemoglobini hedefler. Hedef kil folukullerini besleyen kilcal damarlardaki hemoglobindir. Bu sayede cok koyu derili kisilerde ve içerisindeki melanin pigmenti yetersiz olan açık renkli tüylerde dahi güvenle epilasyonda kullanilabilir.

Çok koyu tenli veya bronzlaşmış hastalar için bile güvenli bir tedavi sunar.

Ankara’da ndyag lazer epilasyon nerelerde yapılır?

NdYag lazer epilasyon, tıbbi lazer epilasyon ekipmanı olması sebebi ile lazer epilasyon konusunda yetkilendirilmiş poliklinik, tıp merkezi ve hastanelerde bulunur. Elmas Life Poliklinikleri, lazer epilasyon konusunda Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş polikliniklerden bir tanesidir.

NdYag lazer epilasyon jel ile mi uygulanır?

NdYag lazer epilasyon, jelsiz uygulanan bir lazerdir. Madeni para büyüklüğünde yuvarlak bir başlığı olup, belirli bir yükseklikten cilde uygulanır.

NdYag lazer epilasyon uygulaması ağrılı mıdır?

NdYag lazer epilasyon uygulaması esnasında başlıkta bulunan hava ve gaz soğutma sistemleri sayesinde konforlu ve ağrısız bir uygulama gerçekleştirilir.

Lazer uygulamalarındaki ağrı hissiyatınız cihaza değil, kıl kökünüzün kalınlığına ve kıl yoğunluğunuza bağlıdır. O da bir kaç seans sonra azalacağından, her seferinde biraz daha konforlu bir seans geçirirsiniz.

Neden ndyag lazer epilasyon?

Diode (Ütüleme, Buz Lazer) ve Alexandrite Lazer gibi cihazlarda uzun sürede sonuç alınamayan yeterli melanin bulunmayan açık kahverengi kıllarda etkilidir. Ayrıca melanin yönünden zengin olan çok koyu tenlerde diğer cihazlar ile yanık riski yüksek olduğundan NdYag ile çalışılır.

NdYag lazer epilasyon seans ücretleri ne kadar?

NdYag lazer epilasyon ile seans ücretleri, uygulanacak olan bölgedeki kıl yoğunluğunuza ve çalışılacak alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle, Ücretsiz Muayene sonucunda kişiye özel bir fiyat almak mümkün olacaktır.

Merak ettiklerinizi sorun, biz sizi arayalım.

Biz sizi arayalım

Call Now Button