LPG Endermoloji

Hemen Ücretsiz Muayene Olun!

LPG firması tarafından geliştirilen Endermoloji® teknolojisi, Dünyada FDA onayı alan ilk antiaging teknolojisidir.

Uzun yıllar Integral modeli ile başarılı sonuçların alındığı teknoloji, Alliance Premium modeli ile yenilenerek geliştirilmiştir. Bu değişim neticesinde 3. Seanstan itibaren gözle görülür güzel sonuçlar alınmaya başlanmıştır.

Yeni Endermoloji® , aspirasyon ve dönme aksiyonlarının beraber kullanılmasıyla deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir vakum terapidir.

Endermolojik uygulamalar tam anlamıyla vakum terapilerdir. Lpg mekanotransdüksiyon (vücudun mekanik enerjiyi biyolojik enerjiye çevirmesi) adlı fizyolojik süreçle beraber yağ hücrelerini uyararak bölgesel yağların ve dirençli selülit dokusunun diyet ve düzenli egzersiz yapıldığı halde yok edilmeyen inatçı bölgesel yağların uyarımını sağlar.

Yeni Endermoloji teknolojisi ile geliştirilen başlıklardaki ayarlanabilir motorize rulmanlar, cihazdaki bilgisayar sistemi sayesinde online olarak güncellenen farklı hasta özelliklerine uygun program ve protokol seçimi sağlar. Güzellik, Spa ve Sağlık programları, onların da kendi içinde ayrılan örneğin;

  • Liposuction öncesi sonrası modu,
  • Android ve Gynoid (armut ve elma diye nitelendirdiğimiz vücut şekilleri) tip vücut oranlarına uygun hazırlanan modlar,
  • kilo alıp vermekten kaynaklı bağ dokusu bozulmuş derinin collagen ve elastin üretimini artırıcı modları gibi

Lipomassage programları kendi içinde de gruplandırılır.Hasta güvenliği için özel olarak geliştirilen yeni Endermoloji teknolojisinin hedefleri ;

  • İnatçı yağların giderilmesi ve vücut hatlarının yeniden kazandırılmasını,
  • Dengeli bir biçimde vücudun form kazanmasını,
  • Cildin sıkılaşması ve pürüzsüzleşmesini,
  • Selülit giderimi ve cildin form kazanmasını sağlar.

LPG Endermoloji hangi bölgelere uygulanır?

LPG endermolojinin uygulama alanı çok geniştir. Farklı bölgeler ve farklı uygulamalar için özel olarak geliştirilmiş çeşitli başlıklar ile yüz dahil tüm vücuda uygulanabilir.

LPG Endermoloji ağrılı bir uygulama mıdır?

Baskılı bir masaj seansı tadında geçen lpg endermoloji seansları çok ağrılı uygulamalar değildir. Ancak işlem sonrasında bir kaç gün çalışılan bölgelerde hafif derecede hassasiyet görülebilir.

LPG Endermoloji ile kaç seansta sonuç alınır?

2017 yılına kadar üretilen Endermoloji (Integral) ile 10. seanstan sonra etki görülürken, Yeni Endermoloji (Alliance) teknolojisi ile 3. seanstan itibaren gözle görülür güzel sonuçlar alınmaya başlanmıştır.

LPG Endermoloji sağlık açısından güvenli midir?

LPG Endermoloji teknolojisi FDA tarafından selülit ve sıkılaşma amacıyla değerlendirilmiş ve güvenli olarak onaylanmış bir teknolojidir.

Form doldurun, Ücretsiz Muayene Olun!

Biz sizi arayalım

Call Now Button