Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer epilasyon amacıyla ikinci en çok tercih edilen lazer sistemidir. 810 nm dalga boyunda koyu renk ciltlerde ve açık renk kıllarda etkilidir. Kalın ve sert kıllarda alexandrite kadar etkili olmadığından, alexandrite lazer ile kombine tedavilerde daha iyi sonuçlar vermektedir.

Koyu tenli kişilerde, açık renk kılların kalıcı epilasyonunda kullanılan etkili bir cihazdır.

Ankara’da diode lazer epilasyon nerelerde yapılır?

Diode lazer epilasyon, tıbbi lazer epilasyon ekipmanı olması sebebi ile lazer epilasyon konusunda yetkilendirilmiş poliklinik, tıp merkezi ve hastanelerde uygulanır. Elmas Life Poliklinikleri’de Sağlık Bakanlığı tarafından, lazer epilasyon uygulaması konusunda yetkilendirilmiş Polikliniklerdir.

Diode lazer epilasyon jel ile mi uygulanır?

Diode lazer epilasyon, jel ile uygulanan bir lazerdir. Kare şeklinde başlıkları vardır. Alexandriteların aksine hava ile soğutma sistemi yoktur. Soğutma sistemi başlığında olduğundan cilde temas eder ve cilt üstünde sürüklenerek çalışılır. Bu nedenle de rahat kayması için jel uygulanır.

Diode lazer epilasyon uygulaması ağrılı mıdır?

Diode lazer epilasyon cihazının, başlığına entegre bir soğutma ünitesi vardır. Cildi soğutmak için başlık cilde temas ettirilir. Bu sayede konforlu bir uygulama gerçekleşir. Ancak ağrı hissiyatı cihaz ve teknoloji ile alakalı bir durum değildir. Ağrı hissiyatı kıl kalınlığına ve kıl yoğunluğuna bağlıdır.

Neden diode lazer epilasyon?

Alexandrite lazer epilasyon ile kalın tüylerin epilasyonu yapıldıktan sonra, kalan ince ve zayıf tüylerinizi de diode ile bitirebilirsiniz. Böylelikle minimum seans sayısı ile maksimum etki sağlanmış olur.

Diode lazer epilasyon seans ücretleri ne kadar?

Diode lazer epilasyon ile seans ücretleri, uygulanacak olan bölgedeki kıl yoğunluğunuza ve çalışılacak alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle, Ücretsiz Muayene sonucunda kişiye özel bir fiyat almak mümkün olacaktır.

Merak ettiklerinizi sorun, biz sizi arayalım.

Biz sizi arayalım

Call Now Button