Buz Lazer™ Platinum

Buz Lazer Platinum™ (Soprano Ice Platinum), yüksek tekrarlama hızı, 2X1 cm’lik geniş uygulama başlığı ile hızlı uygulamaya olanak tanır, tedavi süresini yarı yarıya kısaltır. Cildi -3°C’ye kadar soğutan Buz Başlık ile ağrısız ve son derece konforlu bir epilasyon sunar.

3 farklı lazer dalga boyunu tek bir yenilikçi tedavi başlığında birleştiren Buz Lazer™ Platinum, günümüzün en gelişmiş ve en kapsamlı lazer epilasyon uygulamasıdır. 3 farklı lazer dalga boyunun her biri kılın yapısındaki farklı bir anatomik yapıyı ve farklı doku derinliklerini hedefler;

755 nm Alexandrite kıla rengini veren melanin tarafından en çok emilen dalga boyudur. Açık renkli ciltlerde ve koyu renkli kıllarda oldukça etkilidir.

810 nm Diode dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir. Bu nedenle koyu renkli ciltlerde güvenle epilasyon yapılabilmesini sağlar.

1064 nm Nd:YAG dalga boyu düşük melanin emilimi ile çok koyu renkli ciltler ve bronz tenler için idealdir. 1064 nm kıl folikülüne en derin nüfus edebilen dalga boyudur. Bu da sırt ve kasık bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Ankara’da buz lazer epilasyon nerelerde yapılır?

Buz lazer epilasyon, tıbbi lazer epilasyon ekipmanı olması sebebi ile lazer epilasyon konusunda yetkilendirilmiş poliklinik, tıp merkezi ve hastanelerde bulunur. Elmas Life Poliklinikler, lazer epilasyon konusunda Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş polikliniklerden bir tanesidir.

Buz lazer epilasyon hangi cilt ve kıl tipinde etkilidir?

3 dalga boyuna sahip olması nedeni ile tüm cilt ve kıl tipleri için uygundur.

Buz lazer epilasyon nasıl çalışır?

Buz lazer epilasyon çalışılmadan önce, uygulama yapılacak alana jel sürülür ve uygulama başlığı jel üzerinde ütü yapar gibi sistematik bir şekilde kaydırılır. Bu sayede uygulama bölgesinde termal bir etki yaratılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi amaçlanmaktadır.

Buz lazer epilasyon ağrılı bir işlem midir?

Acısız ve ağrısız bir seans deneyimi sunar.

Buz lazer epilasyon nasıl soğutur?

Buz lazer epilasyon soğutmasını; başlığına entegre ve cilde temas eden yüzeyin soğutulması ile gerçekleştirir.

Neden buz lazer epilasyon?

-3 derece buz başlığı ile acısız bir deneyim sunduğu gibi, 3 dalga boyundaki lazer enerjisi ile her cilt ve kıl tipi için uygundur.

Merak ettiklerinizi sorun, biz sizi arayalım.

Biz sizi arayalım

Call Now Button