Ücretsiz Demo Seansı Alın!

Bölgesel zayıflama; spor yaparak zayıflamaya vakit bulamayan kişilerin fazla kilolarından kurtulması için geliştirilmiş yöntemlere verilen genel bir isimdir.

Bölgesel zayıflama ile, depo yağlar çeşitli yöntemler ile vücut tarafından kullanılamaz hale getirilerek vücuttan atılması sağlanır. Uzun yıllardır kullanılan sağlıklı ve hızlı zayıflama yöntemidir.

Bölgesel Zayıflama etkisi nasıl çalışır?

Bölgesel zayıflama etkisini anlamak için şunları bilmek gerekir. Bölgesel zayıflama cihazları depo yağlarınızı yakıp size enerji sağlamaz. Ultrasound, kavitasyon, radyofrekans, ısıtma ve soğutma gibi işlemler ile  yağ hücrelerini kullanılamaz hale getirir. Kullanılamaz hale gelen yağlar mekanik etkili lenfatik dolaşımı hızlandıran cihazlar ile vücuttan atılır.

Diyetisyen tarafından, beslenmeniz de ödem atışını destekleyecek ve günlük ihtiyacınızı aşmayacak şekilde ayarlandığı takdirde, hiç bir efor harcamadan yağdan kilo verirsiniz.

Kilo vermek yetmez, sıkılaşmak da gerekir

Kilo vermek yetmez, kilo verirken sıkılaşmak da gerekir. Bunun için geliştirilmiş özel teknolojili sıkılaşma cihazları bozulan kan ve lenf dolaşımını düzenler. Bu sayede kullanılamaz hale gelen yağ hücreleri lenfatik dolaşım ile atılır. Dolaşım bozukluğunun giderilmesi ile yeteri kadar oksijen ulaşan hücrelerde bağ dokusu sentezi aktive olur. Bu sayede vücut sıkılaşır.

Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma uygulamaları ile hem zayıflamak hem de sıkılaşmak için yorulmanıza gerek yoktur. Yattığınız yerden kilo verebilirsiniz.

Biz sizi arayalım

Ücretsiz Demo Seansı almak ve cihazların etkisini görmek ister misiniz?

Call Now Button