Bölgesel zayıflama ile, depo yağlar çeşitli yöntemler ile vücut tarafından kullanılamaz hale getirilerek vücuttan atılması sağlanır.

Bölgesel Zayıflama etkisi nasıl çalışır?

Bölgesel zayıflama etkisini anlamak için şunları bilmek gerekir. Bölgesel zayıflama cihazları depo yağlarınızı yakıp size enerji sağlamaz. Ultrasound, kavitasyon, radyofrekans, ısıtma ve soğutma gibi işlemler ile  yağ hücrelerini kullanılamaz hale getirir. Kullanılamaz hale gelen yağlar mekanik etkili lenfatik dolaşımı hızlandıran cihazlar ile vücuttan atılır.

Bölgesel zayıflama metodları ile kilo verebilmeniz için, beslenme alışkanlığınızı düzenlemeli ve günlük kalori ihtiyacınızı aşmayacak şekilde beslenmelisiniz.

Bölgesel Zayıflama cihazlarının sıkılaşma etkisi var mıdır?

Bunun için geliştirilmiş özel teknolojili sıkılaşma cihazları bozulan kan ve lenf dolaşımını düzenler. Bu sayede kullanılamaz hale gelen yağ hücreleri lenfatik dolaşım ile atılır. Dolaşım bozukluğunun giderilmesi ile yeteri kadar oksijen ulaşan hücrelerde bağ dokusu sentezi aktive olur. Bu sayede vücut sıkılaşır.

Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma uygulamaları ile uyarılan bağ dokuda, kollajen ve elastin sentezi artarak cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Merak ettiklerinizi Doktorumuza sorabilirsiniz

Biz sizi arayalım

Call Now Button