Ücretsiz Demo Seansı Alın!

Bölgesel zayıflama; spor, diyet vb. yöntemler için fırsatı olmayan kişilerdeki depo yağların vücut tarafından kullanılamaz hale getirilerek vücuttan atılması işlemidir. Bölgesel zayıflama cihazları ile uygulanan güvenli, etkili ve hızlı bir zayıflama yöntemidir.

Bölgesel Zayıflama etkisi nasıl çalışır?

Bölgesel zayıflama etkisini anlamak için şunları bilmek gerekir. Bölgesel zayıflama cihazları depo yağlarınızı yakıp size enerji sağlamaz. Ultrasound, radyofrekans, ısıtma ve soğutma gibi işlemler ile  yağ hücrelerini kullanılamaz hale getirir. Kullanılamaz hale gelen yağlar mekanik ve lenfatik etki ile vücuttan atılır.

Beslenmenizi de ödem atışını destekleyecek ve günlük ihtiyacınızı aşmayacak şekilde ayarlarsanız, yattığınız yerden kilo verirsiniz.

Kilo vermek yetmez, sıkılaşmak da gerekir

Kilo vermek yetmez, kilo verirken sıkılaşmak da gerekir. Bunun için geliştirilmiş özel teknolojili sıkılaşma ekipmanları hem bozulan yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını hem de vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma uygulamaları ile hem zayıflamak hem de sıkılaşmak için yorulmanıza gerek yok.

LPG Endermoloji (Integral) ve LPG Yeni Endermoloji (Alliance)

lpg alliance

LPG firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Endermoloji® teknolojisi hücrelerin mekanik ve ağrısız bir şekilde uyarılmasını sağlar. Selülit ve Sıkılaşma uygulamaları için geliştirilmiştir. Vücut ve yüz için ayrı başlıkları mevcuttur.

Yeni Endermoloji® teknolojisi, 2017 yılında LPG Alliance® ile birlikte ortaya çıkmış ve daha etkili bir hale gelmiştir. Öyle ki yeni endermoloji® teknolojisi sayesinde 3 seans LPG Alliance® uygulaması sonucunda; sıkılaşma ve selülit görüntüsünde gözle görülür sonuçlar alınabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Cooltech

cooltech soğuk lipoliz

Cocoon firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Cooltech® teknolojisi ile üretilmiş Cryo Lipoliz veya Soğuk Lipoliz olarak da adlandırılan yöntemdir. Cildi koruyarak, yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde -8ºC de soğutup dondurur ve yağ hücrelerinin bozulmasını sağlar. Bozulmuş yağ hücreleri vücuttan lenfatik dolaşım ile atılır. Bölgesel zayıflama amacı ile geliştirilmiştir.

İstenmeyen yağları dondurun gitsin.

Syneron Velashape 3

velashape 3 radyofrekans

Syneron firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Velashape® teknolojisi zaman içinde geliştirilmiş olup en son teknoloji Velashape 3‘tür. Velashape 3, infrared ışığı, bi-polar radyofrekans ve vakum teknolojilerinin sinerjik olarak kullanıldığı ilk ve tek bölgesel zayıflama teknolojisidir. Selülit ve bölgesel zayıflama uygulamaları için geliştirilmiştir.

3. Seanstan itibaren gözle görülür ve ölçülebilir bir sonuç elde etmek mümkündür.

Maximus Trilipo

maximus trilipo

Pollogen firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş TriLipo® teknolojisi, Radyofrekans ve kas aktivasyonunu eş zamanlı olarak kullanan bir teknolojidir. Selülit ve sıkılaşma uygulamaları için geliştirilmiştir.

Doğum sonrası ve aşırı kilo nedeni ile sarkmış karın kaslarının toparlanmasında etkili bu teknoloji ile bel ve karın bölgesi sıkılaşmasında büyük başarılar elde edilmektedir.

Biz sizi arayalım

Ücretsiz Demo Seansı almak ve cihazların etkisini görmek ister misiniz?